Tā kā skriešana pēdējo gadu laikā ir kļuvusi par neatņemamu “Dod pieci!” daļu, šogad līdzās labdarības maratona stikla studijai Doma laukumā no 15. līdz 21. decembrim noritēs pasaulē garākā labdarības skriešanas stafete. Tās laikā, iesaistot vairākus simtus cilvēku, uz skrejceliņa bez apstājas paredzēts skriet teju 158 stundas. Skriešanas stafete, gluži tāpat kā pats labdarības maratons, būs nepārtraukta un notiks arī nakts stundās.

“Pērn, noslēdzoties labdarības maratonam “Dod pieci!”, es sacīju, ka desmitgadē labprāt atgrieztos stikla studijā un savu skriešanas stafeti nodotu nākamajiem skrējējiem. Tā mums radās ideja piesaistīt nevis vienu vai dažus, bet vairākus simtus skrējēju. Tieši tādēļ es ceru, ka šo aktivitāti jaunā līmenī pacels mūsu ziedotāji, sastādot man kompāniju visa labdarības maratona garumā un uzstādot rekordu, kādu līdz šim neviens pat nav mēģinājis”, saka stikla studijas DJ Toms Grēviņš.

Katras dienas skrējiens tiks veltīts ziedotājam, kas bērnu un jauniešu atbalstam ziedos vismaz 10 000 EUR. Apmaiņā pret ziedojumu uzņēmēji iegūs unikālu iespēju piedalīties pasaulē garākajā labdarības stafetē, iesaistot savus darbiniekus, draugus un ģimenes locekļus. Tā ir iespēja darīt labu, un darīt to kopā, piedzīvojot lielisku darba kolektīva saliedēšanās pasākumu 24 stundu garumā.

Lai kļūtu par “Dod pieci!” labdarības stafetes atbalstītāju un noskaidrotu papildu informāciju, aicinām rakstīt uz e-pastu inese.sala@latvijasradio.lv.