Nedēļas notikumos apskatām to, kas noticis ASV, kur prezidenta kandidāta Donalda Trampa sieva atkārtojusi pirms vairākiem gadiem teikto Mišelas Obamas runu. Tramps arī izteicies par saviem nākotnes plāniem un NATO, kas nebūt neizskatās izdevīgi Latvijas politikai. 

Ukrainā dzīvību automašīnas sprādzienā zaudējis žurnālists Pāvels Šermets. Pagaidām nav skaidrs, kas tam bijis par iemeslu, bet netiek izslēgts, ka tas var būt saistīts arī ar viņa kritiku Kremlim. 

Ieva Upīte stāsta par to, kā medicīna mūsdienas piedāvā palīdzēt pāriem radīt bērnus, kuriem nav iedzimtas ģenētiskas saslimšanas. 

Luiss Martins Rozentāls atskatās uz 5 gadu seniem notikumiem, kad Norvēģijā izplānotu un traģisku teroraktu īstenoja Anderss Breivīks. Par ko viņš vēlāk tiesājās ar valsti un kādas ir atblāzmas pēc 5 gadiem, to noskaidrojiet sagatavotajā materiālā. 

Rūdolfs Krieviņš seko arī spēles "Pokemon Go" attīstībai.

Bet Luiss Martins Rozentāls skaidro, vai tiešām veikali ievēro likumu un nepārdod enerģijas dzērienus nepilngadīgām personām? Rezultāti ir negaidīti, vai tieši pretēji- nepārsteidzoši skumji. 

Vēl Domnīcā skaidrojam, kā cilvēki skatās un iegūst seriālus un filmas. Tikko aizturēts pirātiskā torentu servisa vadītājs.