Ar trešo sezonu atgriežas raidījums "Eiropas skaņas", kur reizi nedēļā savu mīļāko mūziku "Pieci.lv" izvēlas jaunieši no citām Eiropas valstīm! Sešās epizodēs klausītāji varēs atklāt kāda Latvijā studējoša ārvalstu studenta vai jaunā profesionāļa portretu, iespaidus par Latviju, stāstus par savas valsts kultūru, sabiedrību un, protams, mūziku. Pirmie trīs jaunieši nāk no Somijas, Francijas un Vācijas:

  • ar savu mīļāko somu mūziku mūs iepazīstina Noa, kurš agrā vecumā ir sācis politisko karjeru, kā arī darba praksē strādājis Ziemeļu Ministru padomes birojā Rīgā!
  • franču mūziku mums atskaņo Koms, kurš ir vides aktīvists un atklāti raidījumā stāsta par saviem uzskatiem un morāles principiem!
  • ar vācu mūziku mūs iepazīstina Līne - vides aktīviste, kas darbojas organizācijā "Fridays For Future"!

 

Raidījumu varoņi runā savā dzimtajā valodā, taču katrai epizodei pieejams tulkojums. Klausies mūsu mājaslapā, kā arī Pieci.lv MixCloud kontā. Savukārt radio ēterā raidījumu dzirdēsi sestdienās plkst.14.00.

Raidījums tapis sadarbībā ar Eiropas Savienības nacionālo kultūras institūtu tīklu EUNIC, Gētes institūtu, Francijas institūtu Latvijā un Ziemeļu Ministru padomes biroju Latvijā!