Kad viņa piedzima, profesija, kurā viņa šobrīd darbojas, nemaz neeksistēja - Lota Ulmane (20) ir influencere. Viņa pati gan no šī vārda vairās, jo uzskata, ka Latvijas sabiedrībai tas asociējas ar pārlieku daudz negatīvā. Lota šogad uzsāka ne tikai otro mācību gadu universitātē, bet arī pieņēma pavisam jaunu izaicinājumu, pievienojoties Pieci.lv komandai, lai vadītu raidījumu “Rīta radio”

Lota sarunā dalījās savās pārdomās par realitāti, kādā šobrīd jauniešiem jāpieņem lēmumi, kas attiecas uz karjeru. Viņasprāt, no ģimenes, skolotāju un citu līdzcilvēku puses tiek izdarīts pārāk liels spiediens uz to, ka jau pēc vidusskolas absolvēšanas cilvēkam ir jābūt pārliecinātam par to, ko viņš darīs ar savu dzīvi. Kad visi jautā, kāds ir tavs ceļš, svarīgi atcerēties, ka “Tavs ceļš ir jau tagad! Viss jau notiek!”, uzskata Lota. 

Podkāsta “kā ir būt” 41. epizodē uzzini, kā Lota uzsāka veidot saturu dažādās platformās, kas ir visgrūtākais, esot publiskai personai, par viņas augstskolas izvēli un to, kas motivē viņu ik dienu celties un doties dienas gaitās.

 

Šis projekts īstenots ar Eiropas Parlamenta finansiālu atbalstu.*

 

 

* Šis materiāls atspoguļo tikai autora viedokli. Eiropas Parlaments nav atbildīgs par tajā ietvertās informācijas jebkādu izmantošanu.