Kā ir pelnīt naudu ar pieklājību? 

Valters Keicis (29) ir bārmenis ar pieredzi. Jau vairākus gadus viņš uzņem viesus, gatavībā uzlabot viņu vakaru, taču ne vienmēr tas ir tik vienkārši, jo ne katrs pret apkalpojošo personālu izturās kā pret līdzvērtīgiem cilvēkiem. Podkāsta “kā ir būt” 42. epizodē saruna par manierēm - kas tās ir, kur tās ņemt un ko tās dod. 

Sarunā Valters atbild uz jautājumu, kā ir būt draudzīgam pret visiem, cik viegli ir uzlikt dažādas maskas, kamēr atklāti runāt par to, kā viņš pats jūtas ir jāmācās, jo tas ir daudz grūtāk. Ikdiena, kas tiek pavadīta sniedzot citiem pozitīvu enerģiju, prasa gana daudz atpūtas brīžu, kad ar to piepildīties pašam. "Pateikt, ka man viss ir kārtībā, uzlikt parastu smaidu un priecīgi palēkāt, to jau ir viegli izdarīt,” skaidro Valters, turpinot, ka “Covid gadā es iemācījos iemīlēt sevi, būt godīgam pret sevi, pirmkārt, un godīgi teikt citiem cilvēkiem, ka šis ir tas, kā es jūtos."

Valters dalās arī stāstos par reizēm, kad bārmeņa darbs nemaz nav pozitīvām emocijām pilns, cik nepatīkami viņam ir redzēt, ka kāds jūtas pārāks un tā iemesla dēļ sabojā vakaru citiem visiem. Visus stāstus klausies 42. “kā ir būt” epizodē!

 

Šis projekts īstenots ar Eiropas Parlamenta finansiālu atbalstu.*

 

 

* Šis materiāls atspoguļo tikai autora viedokli. Eiropas Parlaments nav atbildīgs par tajā ietvertās informācijas jebkādu izmantošanu.