Ir 1. aprīlis, joku diena, un amizantas situācijas norisinās visapkārt. Nu, ir laiks noskaidrot, kas jancīgs noticis pēdējo gadu laikā Latvijā. Atskatoties arī pavisam nesenā vēsturē, varam redzēt to, ka Latvijas iedzīvotāji visdažādākajos veidos nonākuši masu mediju redzes lokā. No Velsas prinča iepļaukāšanas pie Brīvības pieminekļa, neīsta meteorīta nokrišanas Mazsalacā līdz pat netīši pazaudētiem 6 miljoniem eiro. Visdažādākie pigori notikuši Latvijā, un ne jau tikai 1. aprīlī! Kādi - skaties video!

 

 

Varbūt tu vēl kaut ko atceries, kas, tavuprāt, smieklīgs noticis mūsu valstī? Ja tā, tad droši raksti tepat, komentāros.

Mūsdienās vēsturi mēs bieži vien uztveram kā stāstu, kas ir noticis pirms vairākiem gadiem. Bet ja nu patiesībā vēstures notikumi ietekmē to, kur šodien stāvam, ko redzam mums apkārt un ko - darām savā ikdienā. “Kas tur īpašs” ir raidījums par to, kas atrodams Latvijas vēstures plauktos un kā tas ietekmē tagadni. Tiksimies reizi mēnesī ar Lotu (un Lotāru), lai uzzinātu par Latvijā svarīgiem vēstures datumiem un notikumiem.

"Kas tur īpašs" satura veidošanā piedalās Rīgas Stradiņa universitātes studenti Diāna Juhņēviča un Pauls Smiltiņš.