Pirms ķeramies klāt šīs nedēļas dīdžeju izvēlētajām dziesmām un albumiem, aplūkosim, par kādiem jaunumiem parūpējušies pašmāju mūziķi. Pirmo singlu "Kurš no mums" no gaidāmā albuma izdevis Ralfs Eilands, savukārt Patrisha piedāvā savu otro singlu "Visu un vēl vairāk", kas ir viņas jau otrais veikums Universal Music paspārnē. Dziedātāja Katrine Lukins, kas līdz šim izdevusi dziesmas tikai angliski, laidusi klajā savu pirmo kompozīciju latviešu valodā - "Ar Tevi kopā". Jaunu dziesmu "Boys Do Cry" izdevuši arī Carnival Youth. Uz pašmāju mūzikas skatuves parādījies arī kāds gluži jauns vārds - tā ir ANNNA un viņas singls "The One That Got Away".

 

Jaunās mūzikas stūrītis ar Arti Volfu

Nimmo - The Power

 
Londonas dueta ceļš līdz debijas albumam nebija ne viegls, ne īss, bet nu tas ir paveikts. Artis Volfs nolēmis izcelt tieši albuma tituldziesmu.
 

Martas plate

Ingrid Michaelson - Stranger Songs

 
Ieraugot amerikāņu dziesminieces devītā albuma vāciņu, rodas sajūta, ka tas kaut ko atgādina. Izrādās, ka tā arī jābūt, jo albums tapis, iedvesmojoties no kulta seriāla Stranger Things, un ticis izdots neilgi pirms tā trešās sezonas sākuma.
 

"Pieci brauc" ierakstu ieraksts

Carnival Youth - Boys Do Cry

Puiši raud, to atzīst arī Magnuss. Un mēs vai nu raudam viņiem līdzi, vai vismaz klausāmies jauno dziesmu. Albums būs klāt jau 16. augustā!

 

"Naktslokāla" vokāls

Boston Bun - Don't Wanna Dance

 
Jau atkal "Naktslokāls" piedāvā izkustināt gurnus, šoreiz kopā ar Francijas dīdžeju Boston Bun.
 
 
Jaunumi pašmāju mūzikā
 
  1. ANNNA - The One That Got Away
  2. Bel Tempo - Think Too Much
  3. Carnival Youth - Boys Do Cry
  4. Edavārdi - Bēdīgs
  5. Patrisha - Visu un vēl vairāk
  6. Katrine Lukins - Ar Tevi kopā