Neticami, bet pavasaris strauji tuvojas izskaņai. Tas nozīmē, ka klāt vasara, brīvlaiks, atvaļinājumi, festivāli un citi prieki, bet mūziķi, protams, nesnauž. Grupa Laime Pilnīga klausītājiem piedāvā jaunu dziesmu "Pacēlums", izziņojot rudenī gaidāmo, ceturto albumu. Tāpat albumu "Is It Good Enough?" izziņojuši The Bad Tones, laižot klajā pirmo tā singlu "Over Me". Jaunas dziesmas izdevuši arī MESARock'n'Berries, The Citizens LV un Klicks.

 

Jaunās mūzikas stūrītis ar Arti Volfu

Clairo - Bags

 
Dažreiz tiešām nevajag neko daudz - jaunā amerikāņu mūziķe Clairo, kura plašāku atpazīstamību ieguva, pateicoties YouTube, laidusi klajā skaistu un minimālistisku dziesmu "Bags".

 

Martas plate

Steve Lacy - Apollo XXI

 
Pēc sava debijas EP izdošanas 2017. gadā amerikāņu mūziķis Steve Lacy (kuru zinām arī kā Grammy nominētās grupas The Internet ģitāristu) uzsāka darbu pie šī - sava pirmā pilnā solo studijas albuma. "Apollo XXI" ir sagaidīts, un šonedēļ katru dienu pa vienai dziesmai skan arī Pieci.lv viļņos.
 

"Pieci brauc" ierakstu ieraksts

Kaiser Chiefs - Record Collection

 
Gaidot sava septītā studijas albuma "Duck" iznākšanu 26. jūlijā, Kaiser Chiefs piedāvā singlu, kas, kā komentē viņi paši, esot par internetu un tā radītajām problēmām.
 
 

"Naktslokāla" vokāls

Ed Sheeran feat. Chance the Rapper & PnB Rock - Cross Me

 
Viens no pasaulē pieprasītākajiem popmūziķiem turpina savu sadarbību uzvaras gājienu pretī topošajam albumam "No.6 Collaborations Project", šoreiz kopā ar Chance the Rapper un PnB Rock.
 

Jaunumi pašmāju mūzikā:

  1. Laime Pilnīga - Pacēlums
  2. Rock'n'Berries - Tuvumā
  3. Klicks - Lights Off
  4. The Bad Tones - Over Me
  5. MESA - Mēs par to visu  maksājam
  6. The Citizens LV - Skatos uz tevi