Vai spēj noticēt, ka vasara jau pusē? Arī mēs ne. Bet jauna nedēļa nozīmē arī daudz ko labu, piemēram, jaunu mūziku. Runājot par pašmāju mūzikas skatuvi, ar nepacietību gaidām VIŅAs jauno albumu un to darām, klausoties jauno singlu kopā ar PRAGA II - "Uz ko Tu cerēji". Jaunas dziesmas piedāvā arī Very Cool People & Kristīne Prauliņa un jaunais Laura Valtera un Reiņa Briģa mūzikas projekts Polar Pilots. Lasi tālāk un noskaidro, kādas izvēles šonedēļ veikuši Pieci.lv dīdžeji!

 

 

Jaunās mūzikas stūrītis ar Arti Volfu

Africa Express feat. Moonchlid Sanelly & Infamous Boiz - Sizi Freaks

Arta Volfa izvēle Deimona Olbērna un viņa Āfrikas draugu uzpildījumā.

 

Martas plate

Ed Sheeran - No.6 Collaborations Project

 
Zīmīgi, ka Šīrana koncerts Rīgā notika tieši tajā pašā dienā, kad klajā tika laists viņa jaunais albums. Tajā dzirdamas tikai sadarbības ar citiem mūziķiem (Eminem, Skrillex, Bruno Mars, Camilla Cabello un daudziem citiem) un ir kā turpinājums 2011. gada albumam "No.5 Collaborations Project". 

 

"Pieci brauc" ierakstu ieraksts

Sofi Tukker - Swing

 
Ar šo singlu Ņujorkā bāzētais duets izziņojis savu 20. septembrī gaidāmo EP "R.I.P Shame, Pt. 1" un paši šo dēvē par "cīņas dziesmu".

 

"Naktslokāla" vokāls

David Guetta, Martin Solveig - Thing For You

Franču dīdžeji un labi draugi David Guetta un Martin Solveig ir apvienojušies lieliskā kopdarbā, kas iekustinās pat tos, kas citkārt ar deju mūziku ir "uz jūs" - "Naktslokāla" goda vārds!

 

Jaunumi pašmāju mūzikā

  1. VIŅA & PRAGA II - Saint Bris le Vineux (Uz ko Tu cerēji)
  2. Very Cool People & Kristīne Prauliņa - Come Along
  3. Polar Pilots - Magnēts