Jūnijs mūs ir patīkami pārsteidzis gan ar izciliem laikapstākļiem, gan veselu jūru jaunu dziesmu no latviešu māksliniekiem. Ir tapusi jauna hiphopa sadarbība - Latgalīšu Reps un Ozols laiduši klajā kopdziesmu "Kūdra deg". Arī slavenie brālēni no apvienības Bermudu Divstūris nesnauž un iepazīstina ar singlu "Riņķi". Jaunā dziedātāja Katō piedāvā vieglu un vasarīgu dziesmu "Ko mani putni ēd". Ar jaunām dziesmām sveicam arī Lauri Valteru & Katrīnu Dimantu un apvienību Laime Pilnīga. Pašmāju elektroniskās mūzikas pārstāvis Kashuks laidis klajā albumu "Lost Echo", savukārt mūsu šī gada Eirovīzijas pārstāvji Carousel izdevuši debijas EP - "Sketches of Sleepless Nights". 

 

 

Jaunās mūzikas stūrītis ar Arti Volfu

Faye Webster - Room Temperature

 
21 gadu jauna meitene no Atlantas, un viņas novilktā trauslā robeža starp folku un repu.
 

Martas plate

Tyler, The Creator - IGOR
 
 
Grammy balvai nominētais repa mākslinieks 17. maijā izdevis savu jaunāko plati, kas ir ne mazāk spilgta kā viņa personība. Visas dziesmas producējis viņš pats. Pirmajā nedēļā albumam izdevās iekarot Billboard 200 virsotni, kļūstot par mūziķa pirmo ASV numur 1.

 

"Pieci brauc" ierakstu ieraksts

Bon Iver - U (Man Like)

 
Patīkamu pārsteigumu saviem klausītājiem sagādājis Justin Vernon un Bon Iver, paplašinot koncerttūri un izdodot divus jaunus singlus: "Hey, Ma" un "U (Man Like)". Abas kompozīcijas tikšot iekļautas arī topošajā albumā.
 

"Naktslokāla" vokāls

Phantogram - Into Happiness

 
Trīs gadus pēc Ņujorkas dueta iepriekšējā albuma "Three" un gadu pēc pēdējā singla "Someday" izdošanas, klajā laists jaunums, ko šonedēļ ik vakaru vari klausīties "Naktslokālā".

 

Jaunumi pašmāju mūzikā:

  1. Latgalīšu Reps & Ozols - Kūdra deg
  2. Bermudu Divstūris - Riņķi
  3. Katō - Ko mani putni ēd
  4. Lauris Valters & Katrīna Dimanta - Nāc!
  5. Kashuks - Lost Echo
  6. MELITA, pied. Edavārdi - Pazaudētās debesis
  7. Carousel - Sketches of Sleepless Nights
  8. Laime Pilnīga - Pacēlums