#5BREINUMI oktobris aicina baudīt kultūru ar “zaļāku” pievienoto vērtību.

Raidījuma galvenie viesi ir populārā pašmāju mūzikas grupa Carnival Youth, kas šobrīd aktīvi apceļo Latviju ar kinomūzikas koncertprogrammu “Naivai ku-kū”. Sarunas laikā grupas beidri, Emīls un Kristiāns, dalīsies pieredzē par Latgali, koncertprogrammas tūri “Naivais ku-kū”, nesen uzsāktajām studijām un to ietekmi uz grupas nākotnes plāniem, kā arī sniegs ieteikumus zaļākai un videi draudzīgākai ikdienai. Neizpaliks arī eksperiments – UZMINI DZIESMU, kurā grupas biedri centīsies atminēt pašu skaņdarbus, kas pārtulkoti latgaliešu valodā. Par sarunu parūpējās DJ Deila aba Daiga Laizāne un Jānis Pampe.

*

Rubrikā "#5BREINUMI vaicoj atbiļdis" Vidzemes augstskolas studente Viktorija Jonikāne jauniešus sev apkārt iztaujās par mūsdienu hitu - podkāstu laikmetu! Kas ir radījis šo podkāstu popularitāti, kad tos klausās un par kādām tēmām?!

*

Savukārt, rubrikā “Kai tys struodoj?” šoreiz Līna Lontone testēs minimālisma dzīvesveidu. Par to, kā atteikties ikdienā no tā, kas pašam nav svarīgs un kādu ietekmi tas atstāj uz vidi ilgtermiņā.

*

Rubrikā "Kas te nūteik?" Sandis Proms dodas uz slidotavu Rēzeknes Olimpiskajā Centrā, kur uzzinās apmeklētāju viedokli par iespējām slidot visa gada garumā.

 

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!