#5BREINUMI decembrī aicinām runāt par iedvesmojošiem sapņiem, ko realizējam dzīvē.

Decembra mēneša otrās sestdienas ciemiņš ir sieviete, divu bērnu mamma un profesionāla portretu fotogrāfe ar 11 gadu pieredzi no Viļāniem/Radapoles - Dace Blūma – Vincēviča, kas šobrīd specializējas uz sieviešu portretiem un buduāru fotosesijām– iemūzinot sievietes skaistumu ikvienā viņas dzīves brīdī.

Ar Daci runāsim par viņas pieredzi fotogrāfa profesijā: kā šī neapzinātā aizraušanās 2010 gada sākumā ir kļuvusi par viņas darba vizītkarti un kāda ir šī brīža konkurence, kāpēc būt fotogrāfijā ir būtiski un kā portreta vai buduāra fotosesija var izmainīt sievietes iekšējo pasauli uz labāku pusi. Ar Daci sarunāsies DJ Deila aba Daiga Laizāne un Jānis Pampe.

***

Rubrikā “5BREINUMI vaicoj atbiļdis” Ralfs Bilinskis dalīsies ar jauniešu domām par fotogrāfijām un to nozīmi viedtalrunī: kāpēc un kādam nolūkam tās tiek uzņemtas, kam tiek pievērsta uzmanība fotogrāfēšanās brīdī un, vai fotogrāfijai mūsdienās ir kāda vērtība?

***

Rubrikā “Kai tys struodoj?”  Līna Lontone kopā ar LNOB kora dziedātāju Diānu Ķempišu no Rēzeknes iedvesmos klausītājus pagatavot Latgales vecmāmiņu ēdienu klasiku - guļbešņīkus Ziemassvētku versijā! Kā un cik garšīgi viņām tas izdosies, klausies raidījumā #5breinumi!

***

Savukārt rubrikā "Kas te nūteik?" Sandis Proms  un Latgales jauniešu postfolkloras grupas RIKŠI biedru Ēriku Zepu sarunāsies par gaidāmajiem trīs video klipiem 21.decembrī.

 

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!