#5BREINUMI turpinām par drosmi kļūdīties, un ne tikai

Raidījuma galvenais viesis ir šķiet viens no aktīvākajiem šī brīža daugavpiliešiem – Jorens Dobkevičs. 20-gadīgais jaunietis ir dažādu radošo projektu autors un kurators, vēl nesen strādājis Polijā, tagad atgriezies Daugavpilī – studē, strādā vietējā pašvaldībā kā komercdarbības speciālists, šī gada sarunu festivālā LAMPA vadīja diskusiju par medijiem krievu valodā, un septembra sākumā vidusskolēniem organizēja arī ideju hakatonu MediaLab par medijiem, radio un medijpratību.

Ar Jorenu par viņa kļūdu izpratni un uztveri savā dzīvē, kā arī par medijpratības svarīgumu sarunāsies Daiga jeb DJ Deila un Jānis.

***

Rubrikā "#5BREINUMI vaicoj atbiļdis" Rudīte skaidroja, ko jaunieši skatās, klausās vai lasa, kad grib uzzināt par jaunāko sev apkārt un pasaulē, ko zina par „fake news” un kā izprot vārdu medijpratība.

***

Savukārt, rubrika “Kai tys struodoj?” šoreiz no Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja krātuves, kur Līna skaidros, kā strādā Baltijas mērogā unikālā krātuve un kāpēc, dodoties baudīt mākslu, ir svarīgi virsdrēbes atstāt garderobē.

***

Rubrikā "Kas te nūteik?" Samanta stāstīs par jaunumiem sportā, tuvākajiem pasākumiem Latgale un uzzinās šo to par grupas „Dabasu Durovys” jaunāko albumu „Perimetrs”.

 

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!