#5BREINUMI marta pirmajā nedēļā aicina runāt par Latgales kutūras gada balvu “Boņuks 2020”

Marta sākumā iepazīsimies ar Latgales vēstniecības GORS vadītāju un valdes locekli Diānu Zirniņu, kas zinās stāstīt vairāk par svarīgāko notikumu Latgalē 2021 gadā – Latgales kultūras gada balva “Boņuks 2020” un to, kā šīs dienas apstākļi ietekmēs pasākuma norises gaitu, ko varēs skatīties 6. martā plkst. 21:05  LTV1 tiešraidē.

Ar Diānu parunāsim arī par viņas pieredzi vadītājas lomā Latgales vēstniecībā GORS, cik lielu nozīmi GORS ieņem viņas dzīvē un kā balansēties starp izdegšanu un rutīnu. Par to un vēl vairāk sarunāsies raidījuma vadītāji Daiga Laizāne un Jānis Pampe. 

***

Rubrikā “5BREINUMI vaicoj atbiļdis” Rudīte Gaidule izjautās Preiļu jauniešu centra 4 biedrus par to, cik daudz viņi zina par Latgales kultūras gada balvu “Boņuks 2020”, kāda ir tā nozīme latgaliskaja kultūrā un kuras nominācijas, pēc jauniešu domām, ir pelnījušas šogad saņemt Boņuka skulptūras.

 ***

Rubrikā “Kai tys struodoj?” Sintija Augustova dosies nelielā ekspedīcijā uz Latgales vēstniecību GORS un dalīsies ar aizkulisēm no Latgales kultūras gada balvas “Boņuks 2020” sagatavošanās darbiem.

***

Rubrikā "Kas te nūteik?"  Sandis Proms sazināsies ar “Boņuks 2020” nomināciju pretendentiem – Latgales repa princesi ŪGA un grupas TAUTUMEITAS dalībnieci Asnāti Rancāni, kas dalīsies savās pārdomās un sajūtās par “Boņuks 2020”.

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!