Oktobra mēneša noslēdzošais raidījums un tā galvenais viesis ir vides zinātnes studente, dabas un dzīvnieku aizstāve, vegāniska dzīvesveida piekritēja un mākslinieciska personība – Betija Elīza Lāce no Rēzeknes, kas dalās savā pieredzē un ieteikumos, par to, kā vegāniskais dzīvesveids ietekmē apkārtējo vidi, kā tas palīdz dabai un kas ir jādara vēl, lai tas būtu 100% nekaitīgs! Tas viss lieliskā kompānijā ar  #5BREINUMI raidījuma vadītājiem - Daigu Laizāni/ DJ Deila un Jāni Pampi.

***

Rubrikā "#5BREINUMI vaicoj atbiļdis" Rēzeknes jaunietis Ralfs Bilinskis cilvēkus sev apkārt izjautā par sociālā tīkla Youtube aktualitātēm, skatītākajām video koplietošanas tēmām un to veidotājiem – blogeriem.  

***

Savukārt, rubrikā “Kai tys struodoj?” šoreiz Līna Lontone testēs, kā pagatavot garšīgu vegānisku ēdienu, kas garšotu un būtu uzturvielām bagāts, kā jebkurš cits ēdiens. Gatavot Līnu iedvesmos un asistēs vegāniska uztura cienītājs - Elgars Ludboržs.

***

Rubrikā "Kas te nūteik?" Samanta Augustova telefonsarunā uzrunās latgaliešu repa princesi Ūgu, īstajā vārdā Daigu Barkāni, kas dalīsies savās pārdomās par savu ikdienu, ierobežojumu ietekmi uz muzikālo jomu, kā arī par tuvākiem un tālākiem nākotnes plāniem.

 

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!