#5BREINUMI janvārī apņemamies paši un runājam par jaunā gada apņemšanos.

Janvārī iepazīsimies ar Instagram profila “Edamskaisti” izveidotāju, recepšu autori, kā arī veselīga dzīvesveida piekritēju - Māra Ziemele no Preiļiem, kas dalīsies ar savu Jaunā gada lielo apņemšanos un to, kā viena gada laikā viņas Instagram profils “Edamskaisti” ir sasniedzis 19 tūkstoš sekotāju. Ar Māru par viņas sasniegumiem un mērķiem sarunāsies raidījuma vadītāji Janis Pampe un Baiba Baltace-Saukāne.

***

Rubrikā “5BREINUMI vaicoj atbiļdis” Rudīte Gaidule vērsīsies pie jauniešiem, lai noskaidrot viņu domas par to, kā mācības attālināti ir mainījušas jauniešu domas par izglītības sistēmu, un kas ir tas, ko vēlētos paturēt no šī procesa  arī turpmāk!

 ***

Rubrikā “Kai tys struodoj?” Līna Lontone kopā ar pilnvērtīgas dzīves kouču Lindu Vanagu skaidros, kā strādā mentālās veselības ikdienas detokss un kā to ievērot, lai palīdzēt sev tikt galā ar visu un nesajukt prātā tik mainīgajā pasaulē, kas ir šodien!

***

Savukārt rubrikā "Kas te nūteik?"  Samanta Kristiāna Augustova sazināsies ar vienu no aktīvākajiem jauniešiem Daugavpilī - Jorens Dobkevičs, kas ir dažādu projektu autors un kurators, un kurš zinās stāstīt vairāk par ideju hakatona MediaLab gaidāmo finālu februāra sākumā!

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!