#5BREINUMI janvārī aicina runāt par apņemšanos

Janvāra pēdējā sestdienā iepazīsimies ar fizioterapeitu, pielietojamās kinezioloģijas skolas dibinātāju un pasniedzēju no Viļāniem – Māri Klauču! Ar Māri runāsim par viņa aizraušanos ar ziemas peldēm un tās ietekmi uz cilvēka veselību, kā arī skaidrosim to, kas ir pielietojamā kinezioloģija, kā tā izpaužas darbā ar cilvēkiem un kāpēc savu profesionālo darbību Māris ir nolēmis turpināt un attīstīt tieši Viļānos! Šonedēļ sarunu ar viesi vadīs DJ Deila aba Daiga Laizāne un Jānis Pampe.

***

Rubrikā “5BREINUMI vaicoj atbiļdis” Ralfs Bilinskis atklās Latgales jauniešu domas par pēdējā laika vienu no populārākajām aplikācijām Tik Tok, skaidros kādam nolūkam tā tiek izmantota un kas ir šīs lietotnes lielākie ieguvumi kā arī riski!  

 ***

Rubrikā “Kai tys struodoj?”  Sintija Augustova kopā ar reklāmas industrijas pārstāvi Raimondu Plataci skaidros, kas ir prokrastinācija, kā to atpazīt un cīnīties!

***

Savukārt rubrikā "Kas te nūteik?"  Sandis Proms sazināsies ar grupas Dabasu Durovys biedru Arni Slobažaņinu, kas dalīsies jaunumos par muzikālajiem veikumiem, sadarbībā ar repa princesi Ūga.

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!