#5BREINUMI pievēršas karjeras un dzīves ceļa izvēlei

IEPAZĪSTIES: #5breinumi viesis – profesionāls dīdžejs, kas ir uzstājies Latvijas un Baltijas valstu populārākajos festivālos kā “Summer Sound”, “Positivus”, “Granatos”, ir grupas Latgalīšu Reps pamatsastāvā un, kā pasniedzējs strādā Rīgas DJ skolā – tas ir Funky DJ Elegant jeb īstajā vārdā Ņiķita Turubanovs!

Raidījumā ar Funky DJ Elegant runāsim par viņa DJ karjeras sākumu, kā šī aizraušanās kļuva par profesiju, kas ir šīs profesijas neredzamā “aisberga” puse un kā DJ profesija ir mainījusies pēdejā gada laikā. Par to un vēl vairāk ar viesi sarunāsies raidījuma vadītāji – Jānis Pampe un Baiba Baltace—Saukāne.

***

Rubrikā “#5BREINUMI vacoj atbiļdis” Rudīte Gaidule uzrunās esošos studentus, kas dalīsies savā pieredzes stāstā par to, kā tika izvēlēta studiju programma un  kas to ietekmēja, kā arī to, vai ir bijušas pārdomas studiju laikā par izvēles pareizību. 

***

Rubrikā “Kai tys struodoj” Līna Lontone paturpinās pagājušās nedēļas rubrikas tēmu par karjeras testu un izaicinās #5breinumi veidotājus dalīties savos pieredzes stāstos par bērnības sapņu profesijām un to, kā paiet viņu profesionālā ikdiena šodien: vai ir apmierināti ar savas karjeras izvēli, cik liela loma ir darbam radio un kas ir viņu pamatprofesija.

***

Rubrikā “Kas te nūteik” Samanta Kristiāna Augusota dalīsies informācijā par “Ezerzeme -2021” individuālajiem orientēšanās treniņiem: kas tas ir, kad notiks un kādai ir jābūt sagatavotībai, uz šiem un citiem jautājumiem Samantai palīdzēs rast atbildes orientēšanās treniņa galvenā tiesnes Olga Pavārniece. 

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!