#5BREINUMI oktobrī uzsākam jaunu tēmu – dzīvot „zaļāk”.

Raidījuma galvenais viesis ir  reperis un Ghetto Football līderis no Rēzeknes Antons Semeņaks jeb Fantiq, kurš savulaik Latvijas Universitātē pabeidza ķīmijas fakultāti, bet šobrīd ir aktīvā dzīvesveida popularizētājs un virzītājs. Baiba un Jānis ar Antonu runās ne vien par to kā viņš nokļuva Ghetto Games, un kas viņu tajā notur, bet arī par to kā viņš pats uztver zaļo dzīvesveidu, kā to veicina Ghetto kustība un kā sports var būt „zaļš”.

***

Rubrikā "#5BREINUMI vaicoj atbiļdis" Rudīte skaidroja, ko jauniem cilvēkiem nozīmē dzīvot zaļi, vai tas ir grūti un kas ir galvenie principi zaļam dzīvesveidam.

***

Savukārt, rubrikā “Kai tys struodoj?” šoreiz Līna uz savas ādas pārbaudīs kā strādā bungee jumping jeb gumijas lēkšana. Latvijā to iespējams pamēģināt Siguldā, kur bija aizdevusies arī Līna, lai bungee jumping pārbaudītu ne vien praksē, bet arī uzzinātu šo to arī no teorijas. Būs šis tas arī no tā, kā pārvarēt stresu un daži smieklīgākās pieredzes stāsti no instruktoriem.

***

Rubrikā "Kas te nūteik?" Sandis stāstīs par jaunumiem kultūrā un sportā Latgalē, kā arī par militāri patriotisko spēli „Jaunie Latvijas sargi”, kam šobrīd tiek aicināti pieteikties Latgales reģiona jaunieši.

 

 

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!