#5BREINUMI novembrī runājam par un ap drošību

Novembra trešās nedēļas galvenā viešņa - Aizsardzības ministrijas Struktūras un militārā personāla attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Guna Gavrilko, kas zinās pastāstīt par jaunāko mācību programmu 10. un 11. klašu skolēniem – VALSTS AIZSARDZĪBAS MĀCĪBAS.  Par to kas tieši ir šīs mācības, kāpēc tās nepieciešamas un ko tieši tās jauniešiem dod, Gunu izjautās Jānis Pampe un Dj Deila jeb Daiga Laizāne

***

Rubrikā "#5BREINUMI vaicoj atbiļdis"  Rudīte Gaidule jauniešus sev apkārt izjautās par to ko darīt, ja notikusi kāda nelaime – kā palīdzēt nelaimē nonākušiem cilvēkiem vai ja ir noticis kāds negadījums, vai zinām, kā sniegt pirmo palīdzību un kam zvanīt.

***

Rubrikā “Kai tys struodoj?” Līna Lontone kopā ar uzņēmuma Possible Security IT drošības ekspertu un vadošo pētnieku Kirilu Solovjovu sniegs noderīgu informāciju par to, kā aizsargāt sevi kibertelpā un būt drošiem interneta vides lietotājiem.

***

Savukārt rubrikā "Kas te nūteik?" Samanta Kristiāna Augustova par izjūtām un panākumu atslēgu izjautās filmas “Piļsāta pi upis” galvenās lomas atveidotāju un Lielais Kristaps 2020 balvas laureātu Dāvi Suharevski.

 

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!