#5BREINUMI - PAVASARA RESTARTS!

Viņa pirms desmit gadiem aizbrauca uz Spāniju, strādā par angļu valodas skolotāju, sērfo, fotogrāfē un jau trīs reizes ir nogājusi Santjago ceļu jeb “Camino de Santiago”, ka sir viens no populārākajiem svētceļnieku maršrutiem pasaulē.

IEPAZĪSTIES: marta mēnēša noslēdzošās nedēļas viešņa ir latgaliete Spānijā – drosmīgā un talantīgā Gunita Broka, kas zinās stāstīt vairāk par to, kāds ir pavasaris Spānijā, kā viņa restartējas ikdienā un kas viņu motivēja noiet trīs reizes Santjago ceļu, kur viens no pēdējiem pārgājieniem ilga veselu mēnesi! Kādas pārdomas šis svētceļojuma maršruts raisīja mūsu viešņai un, vai gaidītās ekspektācijas piepildījās, par to un vēl vairāk sarunāsies ar Gunitu raidījuma vadītāji – Daiga Laizāne aba DJ Deila un Jānis Pampe.

 ***

Rubrikā “5BREINUMI vaicoj atbiļdis” Rudīte Gaidule uzrunās Varakļānu jauniešus, kas dalīsies savās pārdomās par to, kas ir tas, ko viņi grib darīt pēc vidusskolas pabeigšanas, ar kādu profesiju jaunieši vēlas saistīt savu nākotni un kas jauniešus iedvesmo pieņemt lēmumu.

 ***

Rubrikā “Kai tys struodoj?” Līna Lontone šajā nedēļas nogalē aicina “ārstēt” ziemas nogurumu, kopīgi pagatavojot virtuļus, kas tapa, iedvesmojoties no dziesmas “Donats”, ko izpilda muzikālā apvienīb JJEZUPS I MYOSYS!

***

Rubrikā "Kas te nūteik?" Samanta Kristiāna Augustova sazināsies ar DJ Mart Inc  jeb Mārtiņu Pīzeli no Preiļiem, kas dalīsies savā pieredzes stāstā par to, kā ir būt Dj 2021. gadā, kas viņu motivē turpināt nodarboties ar diskžokeja profesiju un ko darīt, kad ballītes ir atceltas.

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!