#5BREINUMI novembrī runājam par drošību!

Raidījuma galvenais viesis ir influencers, blogeris, radio balss, Ghetto TV seja un, kā pats sevi dēvē, vienkāršs latgalietis no Preiļiem - Lauris Zalāns. Ar Lauri par dzīvi sociālajos tīklos, to drošāku izmantošanu un ieteikumiem sarunāsies Baiba un Sintija.

***

Šoreiz raidījumu papildinās Ceturtais pasaules diktāts latgaliešu rakstu valodā, kur izskanēs četras anektodes, un tās diktēs raidījuma viesis un influencers Lauris Zalāns. Diktātu organizē “Latgalīšu kulturys ziņu portals lakuga.lv” un Latvijas Radio Latgales studija ar merķi aktualizēt latgaliešu rakstītprasmi gados jaunu cilvēku vidū.  

***

Rubrikā "#5BREINUMI vaicoj atbiļdis" Rudīte Gaidule izjautās jauniešus par sociālo tīklu platformām, to izmantošanas riskiem un drošības iespējām, kā sevi pasargāt sociālo tīklu vidē.

***

Savukārt, rubrikā “Kai tys struodoj?” Līna Lontone sarunā ar Rīgas Tehniskās universitātes Starptautisko ekonomikas sakaru un muitas institūta ekspertu un lektoru Tomu Jansonu par pašaizsardzības iemaņu pilnveidošanu un to fizisko un morālo nozīmi cilvēka ikdienā.