#5BREINUMI oktobris aicina dzīvot „zaļāk”.

Raidījuma galvenais viesis ir jauniešu mentore, feministe, humāniste un sociāli aktīvs cilvēks Leila Rasima, kas šobrīd darbojas jaunatnes projektā „PROTI un DARI!”, kopā ar domubiedriem veido latgalisku podkāstu „Ej šī! Parunuosim?”, bet savā sadzīvē uzsākusi ceļu uz minimālismu. Par to, ko nozīmē dzīvot minimālismā un kā atteikties no ikdienā ierastām lietām, Leilu izjautās Jānis Pampe un Edgars Provejs

***

Rubrikā "#5BREINUMI vaicoj atbiļdis" Vidzemes augstskolas studente Viktorija Jonikāne jauniešus sev apkārt iztaujās par interneta iepirkšanās paradumiem, biežāk meklētajām precēm internetveikalos un to kādi kuriozi bijuši saistībā ar to.

***

Savukārt, rubrikā “Kai tys struodoj?” šoreiz Sintija Augustova testēs beziepakojuma iepirkšanās iespējas un skaidros, cik un kādas vispār preces bez iepakojuma var nopirkt.

***

Rubrikā "Kas te nūteik?" Samanta Kristiana Augustova stāstīs par jaunumiem kultūrā un sportā Latgalē, kā arī sazināsies ar «pagan metal» grupu «Skyforger», kam 17.oktobrī ieplānots vērienīgs koncerts Rēzeknē.

 

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!