#5BREINUMI par drosmi kļūdīties ārsta profesijā ar Kavšanu Malinku Rambadagallu, par sarunu festivālu "LAMPA" ar festivāla direktori Ievu Moricu, kā arī par bitēm, medu un jaunumiem latgaliešu mūzikā.

 

Raidījuma "Pīci breinumi" jaunās 2.0 sezonas otrā raidījuma galvenais viesis ir šrilankiešu izcelsmes neiroķirurgs, kurš jau paspējis iemantot pacientu uzticību Latgalē – Kavšanta Malinka Rambadagalla. Lai arī saka, ka ārsts ir profesija, kurā nedrīkst kļūdīties, 5. septembrī viņš būs viesis (ne)Veiksmes stāstu sesijā "Drosme kļūdīties" – vienā no Sarunu festivāla "LAMPA" "GORS" studijas diskusijām.

 

(ne)Veiksmes stāstu sesija "Drosme kļūdīties" ir tikai neliela daļa no plašās programmas, ar kuru no 2. līdz 5. septembrim tiešsaistē un klātienē diskutēt rosinās Sarunu festivāls "LAMPA". Kā stāsta festivāla direktore Ieva Morica, pagājušajā rudenī izvēlētā "LAMPAS" tēma "Kopā" šī brīža apstākļos ieguvusi jaunu un iepriekš neparedzētu nozīmi. Arī festivāla norises vieta ir mainījusies – no Cēsu pils parka, tas pārcēlies uz tiešsaistes vidi un vairākām klātienes norises vietām Rīgā, Cēsīs un arī Rēzeknē – Latgales Vēstniecībā "GORS". 

 

Līdz ar jaunu sezonu raidījums "Pīci breinumi" turpina priecēt ar jaunām rubrikām un jaunām balsīm radio ēterā. Šonedēļ rubrikā "#5BREINUMI vaicoj atbiļdis" Ralfs Bilinskis noskaidroja, kādi ir jauniešu padarītie un nepadarītie vasaras darbi un apņemšanās jaunajam mācību gadam. Savukārt, Sintija Augustova rubrikā "Pi myusim dzeraunī" sekoja medus stāstam no stropa līdz burciņai, bet rubrikā "Kas te nūteik?" Sandis Proms pastāstīja par pasākumiem, kā arī aprunājās par Borowa MC jaunāko dziesmu "Tu vari" ar grupas līderi Aigaru Runči. 

 

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!