#5BREINUMI novembrī runājam par drošību.

Raidījuma galvenais viesis ir Valsts Robežsardzes koledžas Kinoloģijas dienesta priekšnieks Uldis Barkāns, kas zina vairāk pastāstīt par kinologa profesiju, tās nozīmi valsts drošības sistēmās un, protams, dienesta suņa uzvedību un attiecībām darbā un ikdienā. Par suņiem, uzvedību ar četrkājainajiem cilvēku draugiem un drošību Uldi Barkānu izjautās Baiba Baltace-Saukāne un Jānis Pampe.

 

***

Rubrikā "#5BREINUMI vaicoj atbiļdis" Ralfs Bilinskis jauniešus izjautās par sentēvu drošības tradīcijām jeb dažādiem ticējumiem, rituāliem un iespējams arī māņticību ikdienā sargājot sevi un savu vidi mūsdienās.

 

***

Rubrikā “Kai tys struodoj?” Sintija Augustova dosies ielās, eksperimentēs un skaidros, kā sevi vislabāk pasargāt tumšā dienas laikā, kāpēc ir jānēsā atstarotāji un kā to pareizi darīt dažādās dzīves situācijās.

 

***

Savukārt, rubrikā "Kas te nūteik?" Sandis Proms ar dziedātāju un dziesmu autori Eviju Samgari sarunāsies par mūzikas klātesamību un nozīmīgumu ikdienā, iespējamajiem nākotnes plāniem un to, kā svinēt Latvijas valsts svētkus šogad.

 

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!