#5BREINUMI un PAVASARA RESTARTS!  

IEPAZĪSTIES: marta otrās nedēļas viesis –  grupas Singapūras Satīns dalībnieks, seriāla “Lielie Muļķi” galvenās lomas atveidotājs un TV šova “Balss maskā” uzvarētājs - Kristaps Strūbergs no Viļāniem.

Raidījumā ar Kristapu runāsim par viņa sasniegumiem mūzikā un kino, kas ir viņa motivācija darīt tik lielus un apjomīgus projektus, cik liela nozīme ir vietai un cilvēkiem, kas viņam ir bijuši un ir apkārt, kāpēc šodien ir jāmāk pateikt NĒ un, kā restartēt sevi, kad visa ir par daudz! Par to un vēl vairāk sarunāsies raidījuma vadītāji Daiga Laizāne un Jānis Pampe. 

***

Rubrikā “5BREINUMI vaicoj atbiļdis” Ralfs Bilinskis uzrunās jauniešus par to, kā pāreja no ziemas uz pavasara sezonu ietekmē jauniešu pašsajūtu, ar ko viņiem asociējas pavasaris un kas ir trīs lietas, kas palīdz restartēties, iestājoties pavasarim?

 ***

Rubrikā “Kai tys struodoj?” Līna Lontone dosies ekspedīcijā uz Latgales populārākajām un mazāk populārām dabas takām, un skaidros, kāpēc ikdienas vides maiņa un pastaiga dabā rada ceļošanas sajūtu, un kā tas ir saistīts ar cilvēka spēju restartēties. 

***

Rubrikā "Kas te nūteik?"  Samanta Kristiāna Augustova sazināsies ar grupas “Piparmētra” dalībnieci Amanda Lapa, kas zinās stāstīt par jauno singlu ar nosaukumu “Kreisajā krastā”.

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!