#5BREINUMI februārī aicina runāt par attiecībām.

Februāra otrajā sestdienā iepazīsimies ar jaunu sievieti, sievu un četru bērnu māmiņu no Rogovkas, bet, kas dzīvo Rīgā – Laila Ludborža-Gleizde. Ar Lailu runāsim par viņas partnerattiecībām ar vīru, romantisko attiecību uzturēšanu desmit gadu laikā un četru bērnu audzināšanu. Raidījumā dalīsimies arī ar Lailas bērnu audzināšanas un skološanas metodi, kas nerada grūtības pārvarēt pandēmijas laiku, kā arī skaidrosim to, kāpēc bērni ir svarīgāki par viņas žurnālistes karjeru. Par to un vēl daudz ko citu attiecību jomā sarunāsies Daiga Laizāne un Jānis Pampe.

***

Rubrikā “5BREINUMI vaicoj atbiļdis” Ralfs Bilinskis skaidros jauniešu domas par Valentīndienu, iepazīšanos un randiņiem pandēmijas laikā, kā arī dalīsies ar stāstiem, par piedzīvotajiem kurioziem randiņu laikā.

 ***

Rubrikā “Kai tys struodoj?” Sintija Augustova veiks izpēti un skaidros, kā strādā interneta iepazīšanās portāli, kuri ir visbiežāk izmantotie 2021. gadā, kā arī dalīsies pieredzes stāstā ar laimīgu “interneta” pāri.

***

Savukārt rubrikā "Kas te nūteik?"  Sandis Proms sazināsies ar mūziķi Mārci Lipski, kas atklās to, kā radās ideja veidot nelielus muzikālos video ar mirkļabirku #JOPROJĀMBUMBULĒJOS.

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!