#5BREINUMI janvārī apņemamies, un runājamies par mērķiem, ko apņemamies jaunu gadu uzsākot.

Janvāra mēneša otrās sestdienas viesis ir fitnesa trenere un veselības speciāliste no Rēzeknes - Laine Lubgane, kas zinās pastāstīt vairāk par to, kā atrast motivāciju sportot visa gada garumā un kādas ir sporta zāles alternatīvas “mājsēdes” režīma laikā. Ar Laini runāsim arī par viņas ceļu uz fitnesa treneres amatu, to, kā 2020. gads ir ietekmējis viņas darba ikdienu un kāda ir viņas 2021. gada apņemšanās. Par fitnesu un jaunajām apņemšanās sarunājas Baiba Baltace-Saukāne un Jānis Pampe.

***

Rubrikā “5BREINUMI vaicoj atbiļdis” Rudīte Gaidule dalīsies ar jauniešu domām par to, cik stundas un kam tieši tiek patērtēts internets nedēļas laikā, kā arī skaidros to, kā vērtē paši jaunieši patērtēto laiku internetā.

 ***

Rubrikā “Kai tys struodoj?” Sintija Augustova izaicinās sevi nedēļu atteikties no interneta jeb ievērot digitālo detoksu. Eksperimenta laikā un pēc tā, Sintija skaidros, kāpēc ik pa laikam ir jāievēro digitālais detokss, kā tas ietekmē ikdienas gaitu un veselību.

***

Savukārt rubrikā "Kas te nūteik?" Samanta Kristiāna Augustova sazināsies ar latgaliešu grupas Unknown Artist līderi Māri Keišu, kas zinās stāstīt vairāk par grupas jaunumu – dziemsu “Karavecs” un tās video klipu.

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!