#5BREINUMI novembrī jūtamies droši runāt par drošību.

Novembra pēdējās sestdienas galvenā viešņa ir literāte, literatūrkritiķe, publiciste un arī Centrs MARTA nupat kā atklātās Rēzeknes filiāles vadītāja – Ligija Purinaša. Ar Ligiju par “Centrs MARTA” Rēzeknes filiāles darbību un galvenajiem uzdevumiem, lai veicinātu drošāku un brīvāku dzīvi sievietēm tepat Latgalē, sarunāsies Jānis Pampe un DJ Deila aba Daiga Laizāne.

***

Rubrikā "#5BREINUMI vaicoj atbiļdis" Ralfs Bilinskis jauniešus sev apkārt izjautās par kibermobingu: kas tas ir un kā izpaužas, ko darīt situācijā, kad esi kibermobinga upuris vai novērotājs un kur šodien ir visdrošāk uzturēties - interneta vidē vai “uz ielas” īstā sabiedrībā?!

 

***

Savukārt, rubrikā “Kai tys struodoj?” Sintija Augustova izaicinās sevi un veiks armijas fizisko normatīvu izpildi mājas apstākļos, lai noskaidrot, vai katram cilvēkam ir pa spēkam veikt šos normatīvus, neatkarīgi no iepriekšējās fiziskās sagatavotības. Kā Sintijai tas izdevās? Klausies #5breinumi!

***

Raidījuma noslēdzošajā rubrikā "Kas te nūteik?"  Sandis Proms  sarunā ar Kati Slišāni no Viļakas novada folkloras kopas Upīte, par folkoras kopas trīs jaunajiem videoklipiem, to filmēšanas gaitu un nākotnes plāniem.

 

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!