#5BREINUMI februārī aicina runāt par attiecībām

Februārī turpinam iepazīties ar cilvēkiem, kas zina stāstīt par dažāda veida attiecībām un tajās gūto pieredzi. Šajā nedēļā uz sarunu par cilvēka attiecībām pašam ar sevi, esam paaicinājuši PILNVĒRTĪGĀS DZĪVES KOUČU – Lindu Vanagu. Ar Lindu runāsim par sevis apzināšanās veicināšanu un pārliecības radīšanu, kā arī skaidrosim, kas tas tāds “koučings” ir un kā tas tiek izmantots praksē. Lindu uz sarunu aicinās – Baiba Baltace-Saukāne un Edgars Provejs.

***

Rubrikā “5BREINUMI vaicoj atbiļdis” Whatsapp korispondente Rudīte Gaidule uzzinās, vai jaunieši piekrīt apgalvojumam “pasaki, kas ir tavi draugi un es pateikšu, kas esi tu pats”. Kāda ir īsta draudzība un kas pietrūkst visvairāk attiecībās ar draugiem šajās dienās? Atbildes uz jautājumiem šonedēļ sniedz Viļānu novada aktīvākie jaunieši.

 ***

Rubrikā “Kai tys struodoj?” Līna Lontone stāstīt un skaidros, kā strādā partnerattiecības, kāds ir to juridiskais spēks un sabiedrības loma tajā. Uz šiem un citiem jautājumiem Līnai uz sarunu pievienosies kustības “Dzīvesbiedri” izveidotājs – Kaspars Zālītis.

***

Rubrikā "Kas te nūteik?" Samanta Kristiana Augustova sazināsies ar biedrības New East vadītāju Jorenu Dobkeviču, kas tikko kā piedalījies pirmajā Lielbritānijas vēstniecības Latvijā zaļajā meet-up “CEĻĀ UZ COP26”, kurā tiek runāts par klimata pārmaiņām un to, kā valsts var mazināt ietekmi uz vidi.

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!