#5BREINUMI februārī aicina runāt par attiecībām.

Februāra pēdējā sestdienā iepazīsimies ar jaunu, drosmīgu un radošu pāri no Anglijas - Rikijs Andersons un viņa draudzene Willow Storm Boulter, kas pirms gada pārcēlās uz Latviju, nopirka māju Latgalē, Rēzeknes rajonā un, dzīvojot saskaņā ar dabu, realizē savu sapni par mūziku, pilnveido savas jaunās mājas un par savu ikdienu dalās sociālo tīklu vietnē – Tik Tok! Ar Rikiju un Willow par viņu attiecībām, dzīvesvietas maiņu, nodarbošanos un nākotnes sapņiem, sarunāsiem raidījuma veidotāji Daiga Laizāne un Jānis Pampe.

***

Rubrikā “5BREINUMI vaicoj atbiļdis” Ralfs Bilinskis kopā ar Daugavpils jauniešiem dalīsies pārdomās par to, kas ir attiecību beigu depresija, kā šī depresija ietekmē jaunieša pašsajūtu un kāds ir šīs depresijas risinājums. 

 ***

Rubrikā “Kai tys struodoj?” Sintija Augustova izpētīs un skaidros, kas ir jaunais sociālais tīkls “CLUBHOUSE” un kādam nolūkam tas tiek izmantots.

***

Savukārt rubrikā "Kas te nūteik?" Samanta Kristiana Augustova sazināsies ar diviem viesiem, kas dalīsies par kultūras un mūzikas jaunumiem Latgalē!

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!