#5BREINUMI janvārī izvirzam mērķus jaunajam gadam un runājam par apņemšanos.

Janvāra mēneša trešās sestdienas viesis ir pasākumu vadītājs, “Miķeļa Ūsu Vaska” radītājs un “Sigulda adventrue” radošais direktors – Miķelis Visockis, kas izstāstīs savu īpašo saikni ar Latgali un tās nozīmi “Miķeļa Ūsu Vaska” radīšanas procesā. Ar Miķeli runāsim arī par viņa īstenotajām biznesa idejām, aktīvo dzīves veidu un to, kur meklēt motivāciju šī gada apņemšanām. Šīs nedēļas raidījuma sarunu veidotāji ir Daiga Laizāne aba DJ Deila un Jānis Pampe.

***

Rubrikā “5BREINUMI vaicoj atbiļdis” Ralfs Bilinskis dalīsies ar jauniešu domām par anglicismiem - cik bieži un kādus anglicismus pielieto jaunieši savā ikdienā, kur šie vārdi tiek aizgūti un, vai anglicismi ir mūsdienu trends, vai globalizācijas radīts process!

 ***

Rubrikā “Kai tys struodoj?”  Sintija Augustova izaicinās sevi nedēļu atteikties no saldumiem jeb ievērot cukura detoksu. Pēc septiņu dienu izaicinājuma, Sintija dalīsies pārdomās par to, kā ir mainījusies viņas vispārējā pašsajūta un ko iesaka kā veiksmīgus cukura aizvietotājus.

***

Savukārt rubrikā "Kas te nūteik?" Sandis Proms sazināsies ar rakstnieku, dzejnieku un karikatūru veidotāju Oskaru Orlovu, pazīstamu arī kā RAIBĪS, kas zinās stāstīt vairāk par savu jaunāko projektu – 32 kartīšu apkopojums “Raibīs Obrozi”.

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!