#5BREINUMI pievēršas karjeras un dzīves ceļa izvēlei

IEPAZĪSTIES: #5breinumi raidījuma pirmais viesis – katoļu priesteris, kuru ikdienā var satikt Ludzas Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas draudzē – Rodions Doļa, kas ir dzimis Rēzeknē, bet savu bērnību un pusaudža gadus ir aizvadījis austrumsibīrijā.

Raidījumā ar Rodionu runājam par viņa dzīves aicinājumu būt par priesteri. Rodions atklāj, ko darīja, lai šo mērķi sasniegtu, kāda ir priesteru ikdiena un kas ir tie “neradzamie” darbi, kas ir ārpus dievkalpojumiem. Ar Radionu runājam arī par to, kāpēc aicinājums kalpot Dievam ir līdzvērtīgs jebkurai citai profesijai, kā arī lauzīsim dažus stereotipus. Brīvā un draudzīgā atmosfērā ar Rodionu tiekas Daiga Laizāne un Līna Lontone!

 ***

Rubrikā “5BREINUMI vaicoj atbiļdis” Ralfs Bilinskis uzrunā jauniešus par Lieldienu tradīcijām un to, kā notiek gatavošanās svētkiem šogad viņu ģimenēs.

 ***

Rubrikā “Kai tys struodoj?” Sintija Augustova aicina aizpildīt testu par karjeras izvēli, lai izprast to, vai cilvēka profesionālās gaitas atbilst personīgajām interesēm un prasmēm. Lai varētu veikt jebkāda veida secinājumus par testu patiesību, eksperimentā piedalās #5brienumi veidotāji.

***

Rubrikā "Kas te nūteik?" Sandis Proms ieskandinās Lieldienu sajūtu ar personīgo stāstu par to, kā tad Lieldienas tiek svinētas viņa mājās – Daugavpils novada, Višķu pagastā!

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!