#5BREINUMI pievēršas karjeras un dzīves ceļa izvēlei.

IEPAZĪSTIES: #5breinumi viesis – 33 gadus jauns sociālais pedagogs un ABA terapijas speciālists Raitis Zeps, kas pirms diviem gadiem realizēja vienu no saviem sapņiem un kopā ar kolēģi atvēra ģimenes atbalsta un attīstības centru PASKATIES, kurā tiek specializēta praktiska un konsultatīva palīdzības sniegšana ģimenēm ar autiskā spectra traucējumiem.

Raidījumā Raitis stāsta, kāpēc izvēlējās sociālā pedagoga profesiju, kāpēc šī profesija ir unikāla un saistīta ar radošu darbību. Ar Raiti sarunājas raidījuma vadītāji – Daiga Laizāne aba DJ Deila un Jānis Pampe.

Vairāk informācijas par centru: https://www.pa-skaties.lv/

***

Rubrikā “#5BREINUMI vacoj atbiļdis” Ralfs Bilinskis jauniešiem jautā par pieredzi ar karjeras konsultantu - vai tāda pieredze vispār ir?

***

Savukārt rubrikā “Kai tys struodoj” Sintija Augustoa “rok dziļāk” un sarunājas ar karjeras konsultantu Ruta Geidāne, kas atklāj, kā tieši viņas profesija palīdz atrast risinājumus karjeras izvēlē.

***

Rubrikā “Kas te nūteik” Sandis Proms atklāj, kas ir kampaņa  #TapisArJauniešuEnerģiju. Par to vairāk stāsta Marta Kucina no Latvijas Jaunatnes padomes dalīborganizācijas.

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!