#5BREINUMI decembrī aicinām runāt par iedvesmojošiem sapņiem, ko realizējam dzīvē

Decembra mēneša pēdējās sestdienas viesi ir Latgales džeza mūziķu trio Lipskis/Justs/Arbidāns, kas ir arī ļoti labi draugi un jaunās džeza uzlecošās zvaigznes – sitaminstrumentālists Jurģis Lipskis, ģitārists Kristians Justs un basģitārists Ralfs Arbidāns.

Ar grupu runāsim par viņu kopīgo aizraušanos - mīlestību pret džezu, grupas pirmo debijas albūmu “Taids Džezs”, kā arī par puišu draudzību, studijām, kopīgajiem nākotnes plāniem, kā arī par šī gada lielāko vilšanos. Ar trio Lipskis/Justs/Arbidāns sarunāsies Jānis Pampe, Baiba Baltace-Saukāne un DJ Deila aba Daiga Laizāne.

***

Rubrikā “5BREINUMI vaicoj atbiļdis” Ralfs Bilinskis un Rudīte Gaidule dalīsies ar jauniešu domām par to, kādas ir jauniešu lielākās apņemšanās uz 2021. gadu un kas ir 2020. gada lielākie sasniegumi un arī neizdošanās.

 ***

Rubrikā “Kai tys struodoj?”  Līna Lontone un Sintija Augustova eksperimentēs ar Ziemassvētku zīlēšanas tradīcijām, skaidros to nozīmi un pielietojuma nepieciešamību svētkos.

***

Savukārt rubrikā "Kas te nūteik?"  Sandis Proms  un Samanta Augustova kopā ar vairākiem #5breinumi raidījuma viesiem sūtīs klausītājiem labu vēlējumus Otrajos Ziemassvētkos un Jaunajā gadā. Ko tieši novēlēs raidījuma viesi? Klausies 26. decembrī noslēdzošajā rubrikā!

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!