#5BREINUMI SVIN TRĪS GADU JUBILEJU!

Februāra pirmajā nedēļā kopā nosvinēsim #5BREINUMI dzimšanas dienu! Sazināsimies ar raidījuma draugiem un bijušajiem kolēģiem, kas dalīsies savās pārdomās par raidījuma attīstību šo trīs gadu laikā, kā arī aicināsim uz sarunu raidījuma pašu pirmo viesi – mūziķis Mārtiņš Strods! Ar Mārtiņu sarunāsimies par viņa dzīvi un karjeru pēdējos 3 gados, kā arī atsauksim atmiņā pirmā raidījuma visspilgtākos mirkļus. Tas viss burvīgā kompānijā ar Sintija Augustova un Baiba Baltace-Saukāne.

***

Rubrikā “5BREINUMI vaicoj atbiļdis” whatsapp korispondente Rudīte Gaidule uzzinās jauniešu domas par to, kāpēc un kādā veidā klausās raidījumu #5BREINUMI, kā arī dalīsies ar jauniešu ietiekumiem par to, kas tieši patīk un ko varbūt vajadzētu mainīt raidījuma saturā.

 ***

Rubrikā “Kai tys struodoj?”  Līna Lontone kopā ar raidījuma vadītāju Jānis Pampe, dalīsies ar raidījuma aizkulisēm - kāds ir raidījuma tapšnas process un kas ir jāizdara, lai tas veiksmīgi nonāktu līdz radio klausītājam.

***

Savukārt rubrikā "Kas te nūteik?"  Samanta Kristiana Augustova no Latgales vēstniecības GORS pasākumu producentes Dairas Lāces uzzinās vairāk par Latgales kultūras gada balvu “Boņuks”.

Brīnāmies kopā 2.0 versijā!