#5BREINUMI janvāra pirmajā raidījumā iekāp "laika mašīnā" un brauc atpakaļ uz 2021.gadu un vēl senāku pagātni, lai apskatītos un aprunātos par paveikto gan "Pīci breinumi" darbos, gan raidījuma viesu un klausītāju dzīvē. Šonedēļ sarunas galvenais viesis, kura dzimtās puses saknes ir meklējamas saulainajā Maltā ( Rēzeknes novadā) - mūziķis un pasākumu industrijas pārstāvis Verners Martinovs aba Weron Martin.

Raidījumā Vernes dalās ar savu pieredzi un atmiņām par to, kā ir mainījusies viņa pieredze ar mūziku, kāpēc labākais 2021.gada notikums ir dziesmas "Muni pādi nava svāt" iznākšana, kas ir Vernera "Bermudu trejstyurs" un uzzināsi, vai Verneram izdevās atminēt pareizās atbildes raidījuma spēlē "Gribu būt Pīci Breinumi miljonārs".

Kā arī raidījumā stāstam par "Pīci breinumi" vadītāja Edgara Proveja pieredzi pirmajā latgaliešu izlaušanās istabā - spēlē "Pīci panti" Upītē Balvu novadā, veicam joku zvanu apvienībai "Celgy", lai uzzinātu vairāk par jauno dziesmu un video "Dziernavnīks" un stāstam par šī gada pavasara lielāko notikumu - Latgaliešu kultūras gada balvu "Boņuks".

Raidījumu vada Daiga Laizāne aba DJ Deila un Edgars Provejs.

Breinojamīs kūpā!