Šajā raidījumā viesos esam uzaicinājuši bioloģisko liellopu audzētāju Dinu Muktupāvelu no Līvānu novada Rudzātiem, biškopi Iļju Gruznovu no Rēzeknes novada Strūžāniem un Latvijas Lauku konsultāciju centra Rēzeknē projektu vadītāju Artūru Šķesteri, lai noskaidrotu, kā jauniem cilvēkiem ir dzīvot laukos un kādas tur ir iespējas. 

“Jau sesto gadu paplačinu savu bišu saimniecību, ko sāku no nulles. Kaut kad bļāvu, ka pie bitēm nekad un neparko, bet ar laiku man tas iepatikās. Biškopība ir tas, ko es gribētu darīt dzīvē liela un spēcīga hobija līmenī,” tā Iļja Gruznovs. 

“Varu pateikt, ka dzīvot laukos nebūs vieglākais variants dzīvē, varbūt arī būs, viss atkarīgs no saviem spēkiem, izdomas un fantāzijas. Tas ir tāds savādāks dzīvesveids – vairāk ar dabu. Cilvēkiem, kas to novērtē, tā būtu lieliska iespēja,” tā Dins Muktupāvels.

“Nevar atbraukt uz laukiem tikai tāpēc, ka tas ir forši, te ir svaigs gaiss vai tas ir moderni. Vajag stipru pārliecību, ka tu to gribi un ka tu dari to, kas tev patīk,” tā Artūrs Škesters.

Ja arī tevi vilina lauki, tad noteikti noklausies sarunu un gūsti iedvesmu, kā arī ieskaties ralitatei acīs.

Raidījumu vada Amanda Anusāne un Edgars Provejs.

Breinojamīs kūpā!