Kā skan "Latgalīšu Reps"?

Pirmajā aprīļa raidījumā “Pīci breinumi” ciemojās hip-hopa apvienība no Rēzeknes MKH41 ar savu debijas albumu “Latgalīšu Reps”. Albums, kā viņi paši saka, ir “vīzija par to, kā ir jāskan latgaliešu repam”, tomēr skan arī kā izaicinājums uz latviešu mūzikas skatuves plaši pazīstamajai grupai “Latgalīšu Reps”. Kopā ar MKH41 dalībniekiem Bruolānu, Jezupu i DJ Valnu ne tikai runāsim par albumu, bet arī uzzināsim, kas īsti ir hip-hops.

 


 

 

5BREINUMI WhatsApp korespondente Līna ar draudzenēm par COVID-19 ierobežojumiem pasaulē

No arestiem un sodiem par iziešanu no mājām Francijā līdz rekomendējoša rakstura ieteikumiem ASV Ņujorkas štatā. Sociālā distancēšanās ir spēkā visā pasaulē, bet kontroles mehānismi atšķiras. Raidījuma "Pīci breinumi" Whatsapp korespondente Līna Lontone, runājot ar savām draudzenēm Roksanu no Parīzes, Sofiju no Sidnejas un Aleksu no Ņujorkas štata, uzzināja, kā viņām klājas šajā laikā, kā arī ko viņas zina un domā par Latviju. 

 

 

Sākot joku mēnesi un pielāgojoties apstākļiem, neparasts būs arī raidījuma formāts – šajā nedēļa “Pīci breinumi” raidīs no savām mājām ar tehnoloģiju palīdzību. Mudinām arī tevi meklēt jaunus risinājumus un strādāt attālināti!

Breinojamīs kūpā!