28. martā izskanēja pēdējais raidījums "Piecas garšas", Ritvara Toma Logina veidotais kulinārijas radio raidījums, kas vairāk nekā četrus gadus ik nedēļu skanēja Pieci.lv vilņos. 187. raidījumā Ritvars sarunājas ar Mārtiņu Sirmo, kurš ar savu raidījumu pirms 15 gadiem iedvesmoja Ritvaru pievērsties pavārmākslai!


187 raidījumos Ritvars mums stāstīja par aktuālajiem sezonas produktiem un to izmantošanu, pētīja ēdiena korelāciju ar citām dzīves pamatvērtībām un baudām, centās iedziļināties tajā, kādēļ mēs baudām ēdienu, gan pētot piecas pamatgaršas, gan skatoties mūsu vēsturē un bērnības iespaidu ietekmē uz mūsu garšu uztveri, intervējot daudzus iedvesmojošus latviešus, kuri rada, gatavo, audzē, ražo un uzvar starptautiskos konkursos!

Noteikti vēlos uzsvērt, ka ne tikai mēģināju maksimāli nodot savas zināšanas, cerot, ka tās kādam noderēs, bet arī pats daudz iemācījos un ieguvu, katru tēmu padziļināti pētot, lai varētu Jums to pēc iespējas saprotamākā veidā izskaidrot. Paldies klausītājiem par labajiem vārdiem, jautājumiem un atsauksmēm šo gadu laikā, paldies visiem maniem ētera partneriem un radio Pieci par piedāvājumu veidot savu kulinārijas raidījumu!

Bet "Piecas garšas" nekur nepazudīs - to joprojām varēs klausīties uz riņķi vēl un vēl populārākajās straumēšanas vietnēs, kur pēdējo divu gadu raidījumi noklausāmi podkāsta formātā jebkurā laikā un vietā.