Latvijas vienīgais profesionālais skeitbordists Madars Apse uzsāks tūri "Atvest skeitbordu uz Latviju ar Madaru Apsi", kurā viņam pievienosies citi pasaules mēroga skeitbordisti: amerikāņi Pets Dafijs un Niks Garsija, krievs Goša Koniševs un zviedrs Josefs Skots Džata. 

Šīs tūres ietvaros skeiteri brauks uz dažādiem Latvijas nostūriem un filmēs ielu skeitbordu, taču tūres mērķis ir ne tikai izveidot kārtējo skeitborda video materiālu, bet arī veidot pasākumus vietējiem iedzīvotājiem, kuros jebkurš varēs iepazīties ar Madaru un viņa tūres biedriem, vērot paraugdemonstrējumus un piedalīties dažādās aktivitātēs. 3. maijā Madars ar saviem tūres biedriem viesosies Kuldīgas skeitparkā, 26. maijā - Liepājas skeitparkā un 2. jūnijā - Rīgā pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas. 

Teju katru gadu Madars Apse no sava vienīgā Latvijas sponsora saņem konkrētu budžetu, ar kuru viņš var darīt, ko vēlas, bet tā vietā, lai šo naudu paturētu tikai sev, viņš realizē ar skeitbordu saistītus projekuts.
Pirms diviem gadiem, sadarbojoties ar Latvijas Nacionālo bibliotēku, Madars attīstīja projektu pie Gaismas pils esošo soliņu un margu remontam un panāca to, ka pie bibliotēkas oficiāli drīkst skeitot.
Iepriekš viņš nāca palīgā, lai taptu betona skeitparks VEF teritorijā un braukāja skeitborda tūrēs pa Latviju, Igauniju un Lietuvu. Madars ir lepns par to, ka var sabiedrībai atdarīt ar labu: 
Esmu priecīgs, ka varu šādus projektus realizēt.

Dienu pēc tūres beigām viņš lidos uz Kaliforniju, lai turpinātu filmēties realitātes šovā "King of the Road" jeb "Ceļa karalis", ko idejisi var pielīdzināt "Baiļu faktoram". Par piedalīšanos šādā avantūrā Madars stāsta, ka:

Divpadsmit dienu laikā notika tik daudz, cik es neizdaru visa gada laikā!