Pieci.lv aicina pievienoties jaunai tradīcijai - “Grupu kreklu diena” 25. augustā! 
 

Katru gadu augusta pēdējā piektdienā aicināsim visus mūsu klausītājus izvilkt no skapjiem festivālos un koncertos iegādātos un, iespējams, nepelnīti aizmirstos grupu (un solistu) t-kreklus, lai vismaz vienu dienu gadā uzvilktu tos, parādītos draugiem un nopublicētu savu grupu kreklu sociālajos tīklos - instagram, facebook, twitter u.c. - klāt liekot tēmturi #GrupuKrekluDiena un, iespējams, pie bildes arī pastāstot, kur ieguvi šo kreklu un ar ko tas ir īpašs. Vai varbūt Tev vienkārši patīk šī grupa un viss! 

 
Iespējams, Tev no 90. gadiem ir saglabājies pats pirmais Prāta Vētras t-krekls; iespējams, šovasar tepat Latvijā iegādāts Foo Fighters, The XX, Red Hot Chili Peppers vai kādas vietējās grupas krekls - #GrupuKrekluDiena derēs šie visi! 
 

Tāpat aicinām pastāstīt par šo akciju draugiem un kolēģiem, lai mudinātu arī viņus 25. augustā atrādīt, kas slēpjas viņu skapjos un atvilktnēs. Kopā jautrāk!  


#GrupuKrekluDiena tradīciju pirms dažiem gadiem aizsāka mūsu kolēģi un labi draugi no Igaunijas sabiedriskā radio popmūzikas stacijas “Radio Kaks” un viņu #GrupuKrekluDiena (igauniski jāmeklē #Bändisärgipäev) jau ir uzņēmusi pamatīgus apgriezienus, taču mēs ticam, ka šogad 25. augustā #GrupuKrekluDiena pārspēs igauņu tēmturi! 

Tiekamies #GrupuKrekluDiena piektdien, 25. augustā!