Mūzikas pasaule ir gatava uzņemt jaunā dziedātāja Hugo Vaido jauno hitu ''JUST A MAN'', kas radīta kopā ar ThxSoMch, p4u!. Šis talantīgais dziedātājs un dziesmu autors nesen pabeidza savu jauno dziesmu, kas solās kļūt par vienu no vasaras hitiem.

Dziesmas teksts stāsta par to, kā tu mēģini būt vīrietis šajā pasaulē.

Dziesma sākta veidot jau pirms diviem gadiem, kad, šobrīd popularitāti ieguvušais mākslinieks, ThxSoMch kopā ar Hugo Vaido darbojās mākslinieku kolektīvā "Love or Hate". Kāpjot pa karjeras kāpnēm, un, augot popularitātei, ThxSoMch šo mākslinieku kolektīvu pameta, lai fokusētos uz solo karjeru. Sadarbības laikā tika uzrakstītas dažas dziesmas un “JUST A MAN” ir viena no tām.

Hugo Vaido ir jauns latviešu mūziķis un dziesmu komponists. Pirmos savas dzīves gadus pavadījis Cēsīs, vēlāk savu māksliniecisko darbību attīstījis Valmierā, kur pilnveidojis arī savas vokālās prasmes. Savā mākslinieciskajā darbībā viņš veido mūziku, raksta dziesmu tekstu un galarezultātu papildina ar sevis radīto māksliniecisko noformējumu, kas veidots gan apstrādājot paša uzņemtos foto attēlus, gan paša zīmētos un gleznotos attēlus.