Reiz sen senos laikos raidījumā "Pilnīgs vakars" satikām un iepazinām daudzas interesantas personības. Mūziķi, Youtube blogeri, aktieri, gleznotāji, režisori un daudzi citi katru pirmdienu runāja un izturēja dažādus raidījuma vadītāju pārbaudījumus. Šajā atpakaļmetiena ceturtdienā (throwback thursday) piedāvajam atskatīties uz 5 no viņiem! 

 

 

 

2016. gada martā dzirdējām interviju ar mūzikas producentu un dīdžeju Makree, kurš līdz šim sadarbojies ar vairākiem pašmāju māksliniekiem, un viņa vārds ir izskanējis ārzemēs. Starp citu, drīzumā klajā nāks viņa un Secondcity kopdarbs! 

 
Ar piecām sev mīļām dziesmām neilgi pēc tam raidījumā viesojās Elīna Vaska, kuru iepazinām Renāra Vimbas spēlfilmā "Es esmu šeit", kas aktrisi veda arī ārpus Latvijas robežām. 
 
 
 
Ravēšana, 2016. gada vasaras plāni, dziedāšana un Eolika. Viena no gaidītakajām "Pilnīgs vakars" intervijām - Olga Rajecka!
 
 
Pirms svinēt Līgo, raidījuma vadītāji pārbaudīja, cik kārtīgs Jānis ir Goran Gora. Kaut kas par kaķiem, bērniem un sapņiem arī tur bija. 
 
 
Un visbeidzot, meitene, kura Pieci.lv viesojusies ne reizi vien - Youtube blogere Sindija Lo, kura izstāstīja, kāda ir viņas dzīve un cik liela loma atvēlēta Youtube platformai.