Fināla kaislībām LTV konkursā “Supernova” varēs sekot alternatīvajā tiešraidē, kas 26. februāra 21:00 būs ne tikai dzirdama Pieci.lv FM viļņos, bet arī redzama video LSM.lv un Pieci.lv.

“Konkursa fināls būs spraigs un man ir savi iecienītie mūziķi, ko, protams, pagaidām nevēlos atklāt, taču esmu pārliecināts, ka skatoties Eirovīzijas finālu Kijevā, nebūs kauns par mūsu deleģēto pārstāvi,” saka Aleksis Vilciņš. Viņš un Karmena Stepanova, Pieci.lv raidījuma “Pilnīgs vakars” komanda, būs tie, kas piedāvās ielūkoties konkursa aizkulisēs, dzirdēt dažādu profesionāļu viedokļus, mūziķus un sociālā tīkla Twitter dīvana ekspertu komentārus.

“Centīsimies nodrošināt daudzpusīgu atspoguļojumu, kā arī izklaidēt skatītājus un klausītājus,” papildina Karmena.

Raidījuma vadītājiem pievienosies arī kāds īpašs, “Supernova” laikā atpazīstamību guvis viesis, ar ko labāk izpratīsim visas “Supernova” norises. Par to informācija būs šīs nedēļas laikā.

LTV autoru un izpildītāju konkurss “Supernova” norisinās jau trešo gadu. Katru gadu Pieci.lv seko līdzi ceturtdaļfināliem, pusfinālam un finālam. Šis gads nav izņēmums, tādēļ 26. februārī tiekamies Pieci.lv viļņos un LSM.lv, kur noskaidrosim, kas būs šī gada uzvarētājs.

Šogad par ceļazīmi uz Eirovīziju sacenšas Santa Daņeļeviča, Triana Park, My Radiant You un The Ludvig.