Šonedēļ "Radio ringā" apspriežam viskarstāko notikumu Latvijas sportā: gaidāmo UEFA futzāla Čempionu līgas Final 4 Rīgā, "Arēnā Rīga". Tāpēc pie mums viesojas divi viesi: Latvijas Futbola federācijas prezidents Vadims Ļašenko un LFF mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītājs Renārs Krīgers, lai pastāstītu, kā LFF izdevās saņemt organizētāja titulu, kādus ieguvums un mācības mēs no šīs pieredzes varētu gūt:

Pats svarīgākais ir organizēt un parādīt sabiedrībai šo sporta veidu. It īpaši pēc Covid-19, kad nebija iespējas neko organizēt, tagad varam aicināt futbola sabiedrību parādīt šo sportu un izbaudīt to.

Arī Latvijas treneriem šī būs lieliska mācību pieredze. Viens no labākajiem pasaules futbola treneriem atbrauks no Portugāles uz Latviju, lai apmācītu turnīra tiesnešus. Savukārt, uz jautājumu, vai pasākuma organizēšanā ir bijušas kādas aizķeršanās, noskaidrojām:

Skaidrs, ka UEFA ir milzīga pieredze, un mēs, futbola federācija, esam kā skolēni, mums pirms 3 gadiem jau bija iespēja U-19 izlasēm čmpionātu organizēt, kas bija pirmā pieredze [..], un tagad mums jau iedeva augstākas raudzes projektu.

Raidījumā runāsim arī par Latvijas izlasi, futbola infrastruktūru un citām aktualitātēm Latvijas futbolā.