Otrajā raidījumā klausītāji pirmo reizi satiek Tīrkultūras draugu un raidījumu veidotāju Seimuru Guseinovu, kā arī Studio SIJA. Šī arhitektūras uzņēmuma radītāji Kristiāna Erta un Artūrs Tols stāsta par dizainera Germana Ermiča starptautiskajiem sasniegumiem, RailBaltica iedvesmoto projektu “Baltic Lines”, kā arī izstādēm Viļņas Dizaina un amatniecības muzejā. Trešajā ieskatā portāla “Satori” redaktors Igors Gubenko izklāsta internetā lasāmās diskusijas par 2023. gada vārdu, nevārdu un jaunvārdu un dzejnieka Kārļa Vērdiņa komentāru par tiem, veido ieskatu “Lielā Kristapa” programmā tiešsaistē un apbalvošanas ceremonijā, kā arī pastāsta par Dāvja Sīmaņa jaunās filmas “Marijas klusums” sižetu un notikumiem, kas ir tās pamatā. 

Raidījuma otrajā stundā skan Tīrkultūras tuva drauga, dīdžeja un mākslinieka Maikla Holanda izvēlēta mūzika, kurai viņš uzdūries nejauši plašu veikalos un festivālos vai atradis draugu izdevniecībās. 

Tīrkultūras raidījuma pārraidēs izskanējusī mūzika atrodama Spotify pleilistē. https://open.spotify.com/playlist/45mnZCkr0hCLVjKDieFhuB?si=62ac6671cf384417 

Vairāk par Tīrkultūru un raidījumu uzzini sociālo tīklu kontos: 
Facebook: https://www.facebook.com/tirkultura/ 
Instagram: https://www.instagram.com/tirkultura/