Šajā raidījumā sevi piesaka filozofijas izdevuma “Tvērums” redakcija ar citātu un skaidrojumu hidrofeminisma idejai. Vēl viena iepazīšanās pārraides pirmajā stundā ir ar Latvijas radošo industriju komunikācijas platformu “FOLD”. Paula no FOLD stāsta par Rīgas Satiksmes jaunā logotipa diskusijām un no tā izrietošo apspriedi par dizainu. Stāstu papildina arī nesen publicētais raksts par dalības norisi dizaina konkursos un attieksmi no dažādiem iesaistītajiem. Šajā nedēļā Anna no portāla “Satori” redakcijas izklāsta kultūras aktualitātes - filmu “Kritiena anatomija” un latviešu seriālu “Padomju džinsi”, Gunāra Bībera lekciju izlases krājuma iznākšana, kā arī citi jaunie latviešu izdevumi. Anna ieskicē arī notikumus pašmāju teātrī. 
Otrās stundas viesis ir fizioterapeits, dīdžejs, mūziķis un “Tīrkultūras” raidījumu veidotājs Seimurs Guseinovs. Viņš apkopojis stundu ilgu latviešu mūzikas izlasi ar vairākiem dzīvajiem ierakstiem no pasākumiem un improvizācijām. 

Tīrkultūras raidījuma pārraidēs izskanējusī mūzika atrodama Spotify pleilistē. https://open.spotify.com/playlist/45mnZCkr0hCLVjKDieFhuB?si=62ac6671cf384417 

Vairāk par Tīrkultūru un raidījumu uzzini sociālo tīklu kontos: 
Facebook: https://www.facebook.com/tirkultura/ 
Instagram: https://www.instagram.com/tirkultura/