Pavisam piepildīts sestdiena vakars ar “Tīrkultūru”. Diāna no portāla “Satori” redakcijas stāsta par kultūras notikumiem, piemēram, izstādi “Suzani. Vienas izšuvējas stāsts” Rīgas Biržā un filmu “Podnieks par Podnieku. Laika liecinieks”. Izdevuma “Tvērums” redakcija iepazīstina ar Jauno filozofu skolu un gaidāmajām lekcijām, bet kuratore Auguste Petre pievēršas galerijas “Asni” atvēršanai, studentu un mācībspēka attiecību problēmām Latvijas augstskolās, kā arī Miķeļa Mūrnieka izstādei “Behavioral Sink” “kim? Laikmetīgās mākslas centrā”. Kristiāna un Artūrs no Studio SIJA sniedz ieskatu par pozitīvu arhitektūras un dizaina praksi Viļņā, bet Elīna no plaformas “FOLD” stāsta par Rīgas Cirka arēnas atklāšanu. Pirmā tikšanās šajā pārraidē ar platformas “Tīrkultūra” raidījuma “Pagrabs” veidotāju Hārdiju Cebri. 
Raidījuma otrajā stundā izskan mākslinieka un dīdžeja Krišjāņa Elvika izlase īpaši Latvijas Radio 5 ēteram. Krišjāņa un viņa domubiedru veidotajā raidījumā “Friday Express” platformā “Tīrkultūra” ik nedēļu viesojas elektroniskās mūzikas mākslinieki un dīdžeji no Latvijas un citām Eiropas valstīm. 

Tīrkultūras raidījuma pārraidēs izskanējusī mūzika atrodama Spotify pleilistē. https://open.spotify.com/playlist/45mnZCkr0hCLVjKDieFhuB?si=62ac6671cf384417 

Vairāk par Tīrkultūru un raidījumu uzzini sociālo tīklu kontos: 
Facebook: https://www.facebook.com/tirkultura/ 
Instagram: https://www.instagram.com/tirkultura/