Annie Le Pasteur (Annija Pastare) dziesma "Prophecy" ir tikusi Tramplīna prožektoru gaismā! Šī ir pirmā dziesma no Annie Le Pasteur debijas albuma "Screams of the Soul", kurš pie klausītājiem nonāca šī gada 18. septembrī.

Dziļa saikne ar mūziku Annijai ieaugusi dvēselē jau kopš bērna kājas, taču, iedvesmojoties no tādiem māksliniekiem kā Lēdijas Gagas, Florences & The Machine, Deivida Bovija, Eimijas Vainhausas, Keitas Bušas u.c., jaunā mūziķe atrāvās no akadēmiskā ceļa un sāka patstāvīgi meklēt savu skanējumu un vietu mūzikas pasaulē.

Piecas mini albumā iekļautās dziesmas stāsta par mīklainu pareģojumu, kas uzgūlies uz dvēseles kā dēmons, un, kā caur mūzikas palīdzību, šis dēmons tiek uzvarēts, un paveras ceļš atpakaļ uz brīvību. Konkrētā žanrā ietilpināt mūziku ir sarežģīti, tādēļ māksliniece to raksturo kā « dvēseles kliedzienus ».

Savas stingrās radošuma vīzijas dēļ, visas dziesmas ir Mademoiselle Annie pašas komponētas, ierakstītas un producētas - izmantojot gan dabā atrodamas skaņas, gan iesūrējušās vijoles un klavieru spēles prasmes, gan Annie Le Pasteur trumpi - spēcīgo balsi - kuru viņa laidusi brīvībā arī pašorganizētos koncertos Rīgas bāros un draugu sanāksmēs.